Wernisaż w Centrum Kultury i Promocji

Udział naszych winnic, w organizowanych wernisażach w Centrum Kultury i Promocji – to już tradycja. Odwiedzają nas starzy bywalcy i nowi goście. Wspólnie staramy się przyjmować ich i promować nasze spotkania ze sztuką, winem oraz Starym Miastem.
W lipcowym spotkaniu, mającym swoja premierę w dniu 3.07. – gościliśmy Panią Marię Wiktorię Mostek, autorkę prac  z dziedziny malarstwa sztalugowego olejnego i akrylowego, akwareli, rysunku i technik własnych. Jak wspomniano wyżej,  oprócz osób stale nas odwiedzających podczas premier wernisaży, tym razem gościliśmy grono zaprzyjaźnionych artystów autorki wystawy, z całej Polski oraz zrzeszonych w Kobiecej Grupie Plastycznej „Droga” z Rzeszowa.
Nasza oferta winna na ten upalny, lipcowy wieczór obejmowała dobrze schłodzone wina rose i białe. Na następne spotkanie zapraszamy wszystkich zainteresowanych już w 7.08. o godz. 18-tej do Kamienicy Attavantich w Jarosławiu. Szczegóły w CKiP.

1 thought on “Wernisaż w Centrum Kultury i Promocji

  • Angielski toż drink z najpowszechniejszych języków, dlatego właściwym istnieje wtedy, że bardzo publikacji można wykryć w zbiorze angielskim. ten zapis stanowi niezmiernie spokojny, jednak by poznać jeszcze daleko powinien umieć czytać po angielsku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *