III Targi Produktów Lokalnych LGD „Z Tradycją w Nowoczesność”

W sobotę 30 maja 2015 r. na Targowisku „Mój Rynek” w Pruchniku odbyły się III Targi Produktów Lokalnych LGD „Z Tradycją w Nowoczesność”. Organizatorem imprezy była Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie „Z Tradycją w Nowoczesność”.
Podczas Targów odbył się konkurs na najładniejsze stoisko, w którym wzięły udział organizacje pozarządowe, Koła Gospodyń Wiejskich oraz twórcy ludowi z obszaru działania LGD, tj. gmin: Chłopice, Kańczuga, Pawłosiów, Pruchnik i Roźwienica.
Celem konkursu była m.in. promocja, popularyzacja produktów tradycyjnych, lokalnych, regionalnych, ekologicznych z zachowaniem dziedzictwa kulturowego regionu oraz promowanie osób i organizacji, które zajmują się produkcją takich wyrobów.
Na stoiskach można było skosztować tradycyjne, lokalne potrawy,  miody i wina wytwarzane w tradycyjny sposób reprezentowane przez nasze winnice.

1 thought on “III Targi Produktów Lokalnych LGD „Z Tradycją w Nowoczesność”

  • Aktualnie w supermarketach prosta jest zauwazalna sume materialów zdalnie sterowanych. Wsród najslynniejszych z nich warto wymienic roboty, samochody, samoloty i jednostki. Czym – oprócz typu takze systemu wykonania – róznia sie do siebie wspomniane modele? Róznica pomiedzy danymi modelami wyplywa z zaawansowania fachowego takze kwot detali.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *