Wernisaż w Centrum Kultury i Promocji

Udział naszych winnic, w organizowanych wernisażach w Centrum Kultury i Promocji – to już tradycja. Odwiedzają nas starzy bywalcy i nowi goście. Wspólnie staramy się przyjmować ich i promować nasze spotkania ze sztuką, winem oraz Starym Miastem.
W lipcowym spotkaniu, mającym swoja premierę w dniu 3.07. – gościliśmy Panią Marię Wiktorię Mostek, autorkę prac  z dziedziny malarstwa sztalugowego olejnego i akrylowego, akwareli, rysunku i technik własnych. Jak wspomniano wyżej,  oprócz osób stale nas odwiedzających podczas premier wernisaży, tym razem gościliśmy grono zaprzyjaźnionych artystów autorki wystawy, z całej Polski oraz zrzeszonych w Kobiecej Grupie Plastycznej „Droga” z Rzeszowa.
Nasza oferta winna na ten upalny, lipcowy wieczór obejmowała dobrze schłodzone wina rose i białe. Na następne spotkanie zapraszamy wszystkich zainteresowanych już w 7.08. o godz. 18-tej do Kamienicy Attavantich w Jarosławiu. Szczegóły w CKiP.

1 thought on “Wernisaż w Centrum Kultury i Promocji

  • Angielski toż drink z najpowszechniejszych języków, dlatego właściwym istnieje wtedy, że bardzo publikacji można wykryć w zbiorze angielskim. ten zapis stanowi niezmiernie spokojny, jednak by poznać jeszcze daleko powinien umieć czytać po angielsku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *